תושבי תל אביב או רמת גן? הסיבים מגיעים אליכם!

שמחים לעדכן אתכם בהתקדמות שלנו - בתקופה האחרונה צוותי הפריסה שלנו בשיתוף עם חברת החשמל עובדים במרץ על חיבור עוד ועוד אזורים בתל אביב ורמת גן למהפכת הסיבים האופטיים. הפריסה מתבצעת בשני שלבים: בשלב הראשון אנו בונים את רשת הסיבים לאורך ורוחב הרחובות בתהליך שאנחנו קוראים לו STREET PASS ובשלב שני מחברים את הבניינים והלקוחות עצמם. אנו מגבירים את קצב הפריסה והחיבור מדי יום כדי שבקרוב יצטרפו שכונות רבות נוספות לתשתית האינטרנט המהירה והמתקדמת בעולם.

 

איפה אנחנו כבר נמצאים ולאיפה אנחנו מתכננים להתרחב?

בתל אביב (שכונת בבלי, הצפון הישן וקריית עתידים) ברמת גן (שכונת ותיקים, נחלת גנים, שכונת הגפן, תל בנימין, שכונת החרוזים ומתחם הבורסה), ובחלקים נרחבים של רעננה, רמת השרון ובבאר שבע. בקרוב נתחיל לפרוס גם במרכז תל אביב, פתח תקווה והרצליה.

 

אזורכם כרגע לא מופיע בתכנון?

תהליך הפריסה הינו דינאמי ואתם יכולים להשפיע עליו – הפיצו את הבשורה ושכנעו עוד תושבים באזורכם להירשם כדי שנגיע גם אליכם בהקדם. מוזמנים לברר באתר את מצב הפריסה בכתובת שלכם: /https://www.unlimited.net.il/getconnected 

במפה המצורפת תוכלו לראות את אזורי הפריסה שכבר אנחנו נמצאים בהם וכן את השכונות שנמצאות בשלבי תכנון מתקדמים.

 

תושבי גבעתיים, לידיעתכם:

סיימנו את כל שלבי התכנון בעיר אך לצערנו עדיין לא התקבלו ההיתרים המתאימים מעיריית גבעתיים ולפי שעה אין צפי לפריסת סיבים בעיר.

 

undefined 

 

לפרטים נוספים 5805* או info@unlimited.net.il